euroHOTEL Katowice – noclegi z bonem turystycznym

W jakich hotelach i noclegowniach w Katowicach można wykorzystać bon turystyczny?

Twojej rodzinie przysługuje bon turystyczny i szukasz sprawdzonego miejsca w hotelu? Czasu do realizacji tego świadczenia jest coraz mniej (tylko do końca marca!), dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę miejsca, które cieszy się dobrą opinią gości i przyjmuje płatność w postaci bonu. Jesteś ciekawy? Sprawdź odpowiedź w naszym artykule.

Bon turystyczny – co to jest?

Kryzys spowodowany pandemią COVID-19 wywołał zapaść na rynku turystycznym w Polsce. Przez wiele miesięcy właściciele hoteli nie mogli przyjmować gości w swoich placówkach i nie zarabiali. To dlatego rząd Polski przygotował świadczenie, które wspiera turystykę i pełni funkcję pomocową również dla polskich rodzin.

Aby zachęcić do podróży po kraju, rodziny z dziećmi mogą otrzymać 500 zł w postaci bonu turystycznego na każde dziecko do 18 roku życia.

Przysługuje Ci to świadczenie i chcesz z niego skorzystać? Pamiętaj, że bonus jest ważny do 31.03.2023 r, czyli do końca tego miesiąca!

Katowice – sprawdzone noclegi na bon turystyczny

To jednorazowe świadczenie od rządu możesz wykorzystać na nocleg w pensjonatach, gospodarstwach agroturystycznych, na polu campingowym, a nawet w hotelu. Lista miejsc w Katowicach nie jest rozbudowana. Mimo że bon turystyczny to gwarancja zapłaty dla właściciela obiektu, dalej niechętnie przyjmują oni ten rodzaj płatności lub w ogóle nie zgłosili się do tego rządowego programu.

Zastanawiasz się, który hotel w Katowicach zrealizuje Twój bon turystyczny, ale nie masz czasu na zaawansowane poszukiwania? Mamy dla Ciebie gotową odpowiedź. To hotel w dobrym standardzie, z dużym wyborem miejsc i jasną polityką w sprawie gratyfikacji bonów od Rządu.

Hotel EUROHOTEL to sprawdzone miejsce z wieloma pozytywnymi opiniami. Klienci zwracają uwagę na wiele konfiguracji miejsc w pokojach, wygodne łóżka, czystą przestrzeń i miłą obsługę. Nikt z gości hotelu nie zgłaszał problemów z uznaniem bonu – jest on przyjmowany bez żadnych dodatkowych wniosków czy potwierdzeń.

Nie zwlekaj z rezerwacją miejsca na wycieczkę! Czas na wykorzystanie bonu kończy się 31.03.2023 r.!

13 marca, 2023